Polecamy w TV
Linia życia

Hipnotyczne kino grozy opowiadające o piątce młodych studentów akademii medycznej, którzy zaczynają igrać z życiem i śmiercią.

HBO HD

Niedziela, 27.05 g. 20:10


451° Fahrenheita

Zrealizowana przez HBO ekranizacja antyutopijnej powieści Ray’a Bradbury’ego o zajmującym się zwalczaniem literatury i czytania książek strażaku, który zaczyna kwestionować sens swojej pracy.

HBO HD

Niedziela, 20.05 g. 20:10


Wojna o planetę małp

Część zamykająca epicką trylogię o konflikcie zwaśnionych gatunków oraz rewolucji pożerającej własne dzieci. 

CANAL+ HD

Sobota, 19.05 g. 21:00


Na pokuszenie

Uwodzicielska adaptacja powieści Thomasa Cullinana w reżyserii słynnej scenarzystki i reżyserki Sofii Coppoli. Historia dzieje się w czasach Wojny Secesyjnej w jednej z południowych szkół dla dziewcząt.

CANAL+ Film HD

Sobota, 19.05 g. 20:30


Powieść Henry’ego

Najnowszy obraz Colina Trevorrowa (Jurassic World) opowiada niezwykłą historię 11-letniego geniusza, który prowadzi bardzo nietypowy notatnik.

CANAL+ HD

Piątek, 18.05 g. 21:00


Podwójny kochanek

Nie daj się zwieść pozorom. „Podwójny kochanek” to perfekcyjnie zrealizowany zmysłowy thriller, którym twórca „Basenu” czy „5×2″ powraca w szczytowej formie i podejmuje przewrotną grę z widzem.

CANAL+ Film HD

Piątek, 18.05 g. 20:00


Elle

Intrygujący film twórcy „Nagiego instynktu”. Rewelacyjna Isabelle Huppert w roli żelaznej bizneswoman, która zostaje zgwałcona w swoim własnym domu.

HBO HD

Czwartek, 17.05 g. 20:10


Niemiłość

Czołowy rosyjski reżyser – Andrei Zwiagincew, wyklęty w swoim kraju, powraca z najnowszym filmem. W tym bardzo mocnym obrazie dokonuje bezlistosnej wiwisekcji tradycyjnego modelu rodziny.

CANAL+ Film HD

Czwartek, 17.05 g. 20:00


Ja, Godard

W trakcie kręcenia jednego ze swoich filmów mistrz Nowej Fali – Jean-Luc Godard, zakochuje się w siedemnastoletniej aktorce Anne Wiazemsky.

CANAL+ Film HD

Poniedziałek, 14.05 g. 20:00


zamów usługę

Zapraszamy to bardzo proste

Zamówienie usług

szybki kontakt

nasza infolinia 801 020 101

Kontakt z pracownikami firmy

Rzetelna firma Program regionalny       Logo STRONG-PC Logo Koperty Firmowe
Without Disabilities Ikona wtyczki