Oferta dla firmSTRONG-PC dołożyło najwyższych starań, by przygotować ofertę, która zadowoli każdego klienta.
Oferta dla klientów biznesowych , prowadzących małe, średnie jak i te duże firmy, została podzielona w taki sposób, aby każdy z naszych partnerów był w pełni usatysfakcjonowany wyborem pakietu dla swojej firmy.

INTERNET dla biznesu jest usługą świadczoną przez STRONG-PC dla szerokiego grona odbiorców biznesowych wykorzystujących Internet w działalności firmy, jak również ceniących sobie niezawodność i szybkość działania. Oferta pozwala na elastyczne dostosowanie usług do potrzeb klienta przy bardzo atrakcyjnych opłatach abonamentowych.

TELEFON dla biznesu, to internetowa telefonia bazująca na technologii VoIP (ang. Voice over Internet Protocol) co, umożliwiło STRONG-PC na przygotowanie atrakcyjnych ofert cenowych, które pozwalają na obniżenie kosztów rozmów jak i abonamentów w stosunku do konwencjonalnych operatorów telefonicznych.

Dla naszych kontrahentów STRONG-PC przygotowało kompaktowe rozwiązanie pozwalające na zwiększenie oszczędności w firmie. Rozwiązaniem tym jest usługa INTERNET+TELEFON łącząca w sobie korzyści posiadania internetu i telefonu w STRONG-PC.

STRONG-PC prowadzi również fachowe doradztwo i sprzedaż części komputerowych jak i gotowych zestawów komputerowych i serwerowych. Ponadto STRONG-PC oferuje sprzedaż systemów zabezpieczeń budynków firmy Sony, pakiet ochrony antywirusowej firmy ESET, kolokacje serwerów, hosting oraz sprzedaż domen.

       

zamów usługę

Zapraszamy to bardzo proste

Zamówienie usług

szybki kontakt

nasza infolinia 801 020 101

Kontakt z pracownikami firmy

Rzetelna firma Program regionalny       Logo STRONG-PC Logo Koperty Firmowe
Without Disabilities Ikona wtyczki