Oferta dla firm

Dla klientów biznesowych przygotowywane są wyceny indywidualne w zależności od zapotrzebowania.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym naszej firmy

Więcej o ofercie dla firm Zaproś konsultanta

Oferta dla domu

Oferta dla klientów indywidualnych takich jak Ty została przygotowana w taki sposób, aby każdy z naszych użytkowników był w pełni usatysfakcjonowany wyborem pakietu dla siebie.

Więcej o ofercie dla domu Złóż zamówienie

Usługa KomputerSTRONG-PC jako wszechstronna firma w branży IT oferuje sprzedaż gotowych zestawów komputerowych do użytku domowego i biurowego wszystkich czołowych marek na rynku, m.in. HP, ASUS, MSI, Dell, Apple,ADAX.

W ofercie STRONG-PC znajdą Państwo wysokiej klasy serwery renomowanych marek takich jak: Dell, Apple, IBM, ADAX. Firma świadczy profesjonalne doradztwo klientom przy zakupie serwerów.

Od Kwietnia 2008 roku STRONG-PC jest przedstawicielem firmy ADAX.
ADAX to szeroka gama produktów: komputery osobiste, stacje robocze, serwery i terminale dedykowane dla różnych odbiorców – przede wszystkim dla małego i średniego biznesu oraz użytkowników domowych, a także dla administracji i dużego biznesu.

STRONG-PC jest przedstawicielem firmy ESET, oferującej najwyższej jakości pakiet bezpieczeństwa z funkcjami ochrony antywirusowej, filtrem antyspamowym, filtrem antyspyware i zaporą osobistą. Oprogramowanie firmy ESET zabezpiecza dane na naszych serwerach.

Usługa kolokacji serwerów oferowana przez STRONG-PC pozwala na umieszczenie sprzętu klienta w wyspecjalizowanej serwerowni naszej firmy. W ramach kolokacji klient otrzymuje miejsce w szafie telekomunikacyjnej, dedykowane łącze internetowe, przyłącze źródła energii. Serwerownia znajduje się w chronionym budynku, dodatkowo monitorowanym systemem kamer firmy Sony, którego STRONG-PC jest przedstawicielem. Serwerownia jest wyposażona w klimatyzację i 2 niezależne źródła zasilania w tym UPS 40kV.

System monitoringu firmy Sony to najwyższej klasy sprzęt systemu bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt począwszy od kamer przez rejestratory video do oprogramowania tak by nabyć w 100% działający system ochrony.

STRONG-PC na swych serwerach oferuje możliwość hostingu stron WWW oraz serwerów FTP z dużymi limitami transferów danych przy bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie znajduje się również sprzedaż domen.

Dla naszych klientów oferujemy również możliwość zakupu sprzętu IT w partnerskim systemie sprzedaży internetowej jakim jest sklep internetowy i-partner

Kliknij, by przejść do sklepu

zamów usługę

Zapraszamy to bardzo proste

Zamówienie usług

szybki kontakt

nasza infolinia 801 020 101

Kontakt z pracownikami firmy

Rzetelna firma Program regionalny       Logo STRONG-PC Logo Koperty Firmowe
Without Disabilities Ikona wtyczki