Oferta dla firm

Dla klientów biznesowych przygotowywane są wyceny indywidualne w zależności od zapotrzebowania.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym naszej firmy

Więcej o ofercie dla firm Zaproś konsultanta

Oferta dla domu

Oferta dla klientów indywidualnych takich jak Ty została przygotowana w taki sposób, aby każdy z naszych użytkowników był w pełni usatysfakcjonowany wyborem pakietu dla siebie.

Więcej o ofercie dla domu Złóż zamówienie

Usługa InternetInternet dziś jest niezbędny dla osób które cenią sobie szybkość wyszukiwania informacji, dostęp do najnowszych technologii multimedialnych, kontaktów osobistych jak i tych biznesowych.

STRONG-PC wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników oferuje szeroki wachlarz dostępu do internetu kierując swoją ofertę do wszystkich. Podzieliliśmy naszą ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych.

W naszej ofercie znajduje się oferta łącz asymetrycznych oraz łącz symetrycznych

Łącza asymetryczne to łącza na których prędkość odbierania danych jest dużo większa niż wysyłania (oferta dla użytkowników którzy korzystają głównie z multimediów internetowych takich jak YOUTUBE, iTUNES, VOD, przeglądania stron internetowych, odbioru poczty elektronicznej)

Łącza symetryczne to łącze gdzie prędkość odbioru danych jest taka sama jak prędkość ich wysyłania (oferta dla użytkowników dla których ważne jest otwarte łącze internetowe np. do wysyłania dużych plików na strony internetowe, na konta FTP do połączeń rozległych sieci lokalnych – łączenie siedziby firmy z centralami).
Na łączach symetrycznych istnieje możliwość uruchomienia usługi VPN.

Niezawodność szkieletu sieci STRONG-PC uzyskaliśmy dzięki kilku niezależnym połączeniom z głównymi dostawcami internetu w Polsce.
Nasze serwery przez które przepływa setki gigabajtów danych dziennie, są pod stałą kontrolą naszych informatyków po to by zapewnić maksymalną wydajność jak i bezpieczeństwo naszych klientów.
Posiadamy także niezależne źródło podtrzymywania energii co w przypadku awarii sieci energetycznej pozwala nam na bezpieczne nadzorowanie nad naszą siecią szkieletową, by zmniejszyć do minimum ryzyko utraty danych.

zamów usługę

Zapraszamy to bardzo proste

Zamówienie usług

szybki kontakt

nasza infolinia 801 020 101

Kontakt z pracownikami firmy

Rzetelna firma Program regionalny       Logo STRONG-PC Logo Koperty Firmowe
Without Disabilities Ikona wtyczki